OSIR* - Kudowa Zdrój
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Kudowa Zdrój. Powrt na stron gwn

Jesteś 184819
gościem
na naszej stronie


Start

Ośrodek „OSIR” położony w Kudowie Zdrój, na granicy Parku Narodowego Gór Stołowych zaprasza przez cały rok osoby indywidualne oraz grupy na pobyty weekendowe, wczasy, kolonie, zimowiska, obozy sportowe, spotkania oraz przyjęcia weselne. Do dyspozycji gości na terenie ośrodka:
Hotel - 50 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym lub umywalką i WC (w zależności od standardu)
Schronisko - pokoje 2, 4, 6, 8 i 10-osobowe, o różnym standardzie, wyposażone w tapczany lub łóżka piętrowe
Pole namiotowe - 200 miejsc, możliwość ustawienia namiotu, samochodu, motocykla, przyczepy lub autokarawanu. Możliwość korzystania z energii elektrycznej.
Camping - 8 domków campingowych (40 miejsc), w każdym dwa pokoje 2-osobowe oraz jeden pokój 1-osobowy. Dostęp do budynku socjalnego z pełnym węzłem sanitarnym.

Całodzienne wyżywienie w restauracji – wielofunkcyjnej sali na max 200 osób. Serwujemy smaczne, domowe posiłki. Organizujemy różnorodne imprezy okolicznościowe.
Do dyspozycji gości - sala sportowa, boisko do gier zespołowych, boiska trawiaste, sala lekcyjna oraz wielofunkcyjna sali na 200 miejsc.
Na terenie obiektu strzeżony parking.

Ze względu na bliskość Gór Stołowych, przejścia granicznego do Czech proponujemy aktywny wypoczynek – wycieczki piesze rowerowe oraz autokarowe do pobliskich atrakcji turystycznych jak również zimowe wypady na górskie stoki.


Copyright 2000 - 2022 | Zaloguj |